facebook

Zdrowe desery i wypieki

0 Posted by - 2 marca 2017 - Recenzje, Wszystko o słodyczach

Zdrowe desery i wypieki Henrietty Inman to najlepsza książka kucharska jaka ostatnio wpadła mi w ręce,  chcę wypróbować właściwie każdy przepis! W dodatku zdjęcia są tak apetyczne… We wstępie autorka pisze „Jedzenie powinno być źródłem przyjemności – i z takiego przekonania powstała ta książka” dla mnie źródłem przyjemności było już samo jej przeglądanie :) Dla mnie to must have jeśli lubicie piec i chcecie to robić świadomie i bez wyrzutów sumienia… Autorka jest z zawodu cukiernikiem i prowadzi własną firmę cateringową.

W książce znajdziecie dużo informacji dotyczących zdrowych zamienników cukru, masła, mąki i innych produktów, które na co dzień używamy w pieczeniu, wskazówki i rady, przepisy podstawowe na domowe orzechowe masła, mleko roślinne i inne bazy do wypieków i deserów – nie tylko dla początkujących.

Jest tu mnóstwo przepisów inspirowanych klasycznymi ciastami, zdrowe przekąski i kilka słonych propozycji.

Książka jest przejrzysta, podzielona na rozdziały Ciasta, torty, babeczki; Muffiny, keksy, chleby; Ciastka, brownie i batonikiPyszne tarty i wyborne placki; Surowe desery; Czekoladki, petit four i drobne przysmaki. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Bardzo polecam!

Zdrowe desery i wypieki, Henrietta Inman,

Informacje o książce na stronie sklepu znajdziecie tu.

Wpis został przygotowany we współpracy ze sklepem Fundacja Źródła Życia.

 

Zdrowe desery i wypieki ksiazka Henrietta InmanZdrowe desery i wypieki ksiazka Henrietta InmanZdrowe desery i wypieki ksiazka Henrietta InmanZdrowe desery i wypieki ksiazka Henrietta Inman

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Share on StumbleUponShare on Yummly

No comments

Leave a reply

Translate »