facebook

Cynamonowe pop-tarts i Warsztaty Lili Naturalna

0 Posted by - 13 grudnia 2014 - Inspiracje

Wracamy po dłuższej przerwie :)

Pod koniec listopada mieliśmy przyjemność przygotowywać słodki bufet na niezwykłe warsztaty gwiazdkowe prowadzone przez Adę z Lili Naturalna i Edytę. W menu znalazły się same świąteczne pyszności: cake pops, cynamonowy wieniec, babeczki, piernikowy popcorn i oczywiście cynamonowe pop-tarts (link do przepisu znajdziecie na końcu wpisu)

Może więkość z Was już miałą okazję tam zaglądać na Lili, dla tych którzy jeszcze tego nie robili powiemy, że to naprawdę niezwykła strona! Znajdziecie na niej mnóstwo przepisów na naturalne kosmetyki, informacji, nowinek kosmetycznych i wiele innych, ale przede wszystkim (w przed świątecznej bieganinie) inspiracji na oryginalne prezenty – kosmetyczne i nie tylko – dla Waszych bliskich.

I jeszcze kilka słów o warsztatach. Uczestniczki mogły nauczyć się przygotowania naturalnych kosmetyków i nie tylko. Atrakcji było wiele! Nas urzekł niesamowity zapach umoszący się w powietrzu po zakończeniu warsztatów. Specjalnie dla czytelniczek bloga Lili Naturalna przygotowaliśmy prosty przepis na cynamonowe pop-tarts, które znalazły się także w przygotowanym przez nas poczęstunku :)

Przepis na cynamonowe pop-tarts już ukazał się na blogu – jesli chcecie go wypróbować zajrzyjcie tutaj.

 

lililili2

lili3lili4lili5lili6

za zdjęcia dziękujemy Adzie z Lili Naturalna :)

Share on FacebookShare on LinkedInShare on Google+Share on StumbleUponShare on Yummly

No comments

Leave a reply

Translate »